معرفی پنج مورد از ترسناک‌ترین و رعب‌آور‌ترین هتل‌های جهان

اگر از زندگی روتین خود خسته شدید و دوست دارید کمی هیجان را تجربه کنید می‌توانید سفر رفتن را انتخاب کنید. برای انتخاب مقصد سفر که جایی جدید و تازه باشد باید کلی فکر کنید تا همه چیز را سبک‌سنگین کنید و در آخر یکی را انتخاب کنید. حتما در انتخاب مقصدتان موارد مختلفی را در نظر می‌گیرید. مثلا این‌که آب‌وهوای آن‌جا چه‌گونه است؟ یا چه مکان‌هایی برای گردش و تفریح دارد؟ آیا محل مناسبی برای اقامت وجود دارد؟

جاذبه‌های گردشگری انواع مختلفی دارند. بعضی سیاسی هستند و بعضی هنری، برخی دیگر طبیعی یا تاریخی هستند. اما در این میان مکان‌هایی هم وجود دارند که برای بالا بردن آدرنالین بدن انسان ساخته شده‌اند! در این مطلب با موضوع جدیدی برای گردشگری مواجه می‌شوید! ترسناک‌ترین هتل‌های جهان! آیا دوست دارید چند شب را در این هتل‌ها اقامت کنید؟ با ما همراه باشید تا با این مکان‌های جالب آشنا شویم.

 ترسناک‌ ترین هتل های جهان

هتل FORT GARRY در وینیپگ کانادا

این هتل اتفاقات عجیبی را برای مهمانان خود رقم زده است. برخی از مهمان‌ها گفته‌اند که زنی با لباس سفید را در اتاق‌هایشان مشاهده کرده‌اند. نگهبانان هتل می‌گویند که بارها شمع‌های هتل با حالت‌های گوناگون روشن یا خاموش شده‌اند. بعضی دیگر ادعا کرده‌اند که فردی جز خودشان در اتاقشان حضور داشته است.

هتل استنلی در آمریکا

این هتل در ناحیه Estes Park در ایالت کلرادو در کشور آمریکا قرار دارد. هتل استنلی از سال 1909 فعالیتش را آغاز کرد. این هتل شیک و مجلل دارای چهارصد تخت‌خواب بود و مسافران زیادی در این هتل اقامت کرده‌اند. اما برخی از اتفاقات غیرعادی در این هتل باعث شد تا به یکی از هتل‌های ترسناک جهان تبدیل شود. این موارد در دهه هفتاد میلادی به بیشترین میزان خود رسیده بود و مسافران را وحشت زده می‌کرد. مردم ادعا می‌کردند که ارواحی را در جای‌جای این هتل دیده‌اند. برخی گفته‌اند که ترسناک‌ترین شب عمرشان را در این هتل گذرانده‌اند.

هتل McKamey Manor

هتل مک کامی مانور در سان‌دیه‌گو قرار دارد. در این هتل اتفاق‌های وحشتناک به خواست خودتان رقم می‌خورد! بله! درست متوجه شدید. شما باید برای بازدید از این هتل ترسناک وقت بگیرید! افرادی که این هتل را تاسیس کرده‌اند با ایجاد کردن صحنه‌های متفاوت و رقم زدن اتفاقات ترسناک برای بازدیدکنندگان هتل خود خاطره‌های فراموش نشدنی را رقم می‌زنند.

موضوع بسیار جالب این است که این اتفاقات و موارد ترسناک برای هیچ بازدیده کننده‌ای شبیه به دیگری نیست و مدام تغییر می‌کند. ممکن است در بازدید از این هتل در داخل یک محفظه گیر بیفتید، خون‌آلود شوید یا در قفس مارها گیر کنید!

در این هتل برای هر بازدیدکننده چهار مکان ترسناک تعبیه شده و در هر بار بازدید تنها دو نفر هم‌زمان می‌توانند از این محل‌ها عبور کنند. مدت زمان عبور از این چهار مکان هشت ساعت است. یعنی شما باید هشت ساعت فشار و استرس روانی را تحمل کنید! افراد زیادی در سرتاسر جهان هستند که نامشان را در لیست انتظار برای بازدید این هتل ثبت کرده‌اند!

برای ورود به این هتل باید بالای بیست و یک سال داشته باشید و رضایت‌نامه‌ای را امضا کنید! هم‌چنین بازدید کنندگان نباید سابقه بیماری‌های قلبی یا عصبی داشته باشند. هزینه ساخت این هتل برای موسس آن یعنی آقای راس مک کامی در حدود سیصد هزار یورو بوده است.

هتل Hotel panic

هتل وحشت در لاس‌وگاس قرار دارد و مساحتی در حدود هزار و چهارصد مترمربع دارد. هزینه ساخت این هتل ده میلیون دلار بوده است. این هتل نیز برای وحشت زده کردن مهمانان خود ساخته شده است. شما می‌توانید لکه‌های خون را روی آیینه‌های سرویس‌های بهداشتی مشاهده کنید یا تکه‌های مصنوعی از پوست انسان را در گوشه و کنار هتل پیدا کنید!

اگر شما هم به ماجراجویی علاقه دارید بار سفرتان را به این هتل جمع کنید! نگران نباشید! افرادی بوده‌اند که جشن ازدواج خود را در این هتل برگزار کرده‌اند و زندگی خوب و خوشی دارند!

هتل Dalhousie Castle

این هتل بزرگ در کشور اسکاتلند قرار دارد. برخی از مسافران معتقدند که در پله‌ها و سالن‌های این هتل روح سرگردان زنی را مشاهده کرده‌اند. نکته جالب درباره این هتل این است که این مکان دارای سیاه‌چال است! بعضی از مردم می‌گویند که در اتاق‌های هتل Dalhousie Castle  سرمای عجیب و غریبی را تجربه کرده‌اند و این سرما نشانه ارواح و فعالیت‌های فراطبیعی در این هتل است.