مروری بر احمقانه ‌ترین روش‌ های فرار از زندان !

آیا تاکنون فکر کرده اید که چگونه می‌توان از یک زندان فرار کرد؟! البته که بیشتر افراد ترجیح دارند که هرگز رنگ زندان را به چشم نبینند، چه برسد که بخواهند از آن فرار کنند! بسیاری از مردم تصور می كنند كه فرار از زندان به همان سادگی است كه در فیلم ها میبیند ولی با این حال ، این ها فقط فیلم هستند و فرار از زندان کار ساده ای نیست.

گاهی اوقات حقیقت ، عجیب تر از داستان است و سرگرم کننده تر است.  با این حال در دنیای واقعی نیز زندانیان زیادی هستند که تلاش‌هایی برای فرار از زندان انجام داده اند که گاهی حتی موفق شده اند.

البته امروز ما در پازلا قصد داریم تا احمقانه ‌ترین روش‌ های فرار از زندان را که تا به امروز اجرا شده اند را بیان کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نگهبان ها متوجه یک چیز کوچک شدند !

فرار از زندان

یک زندانی در زندان «همیلتون کانتی» در ایالت ایندیانای آمریکا تلاش کرد تا خودش را به جای شخص دیگری که به زودی از زندان آزاد می‌شد، جا بزند. نقشه او تقریبا حرف نداشت اگر یک چیز کوچک را مد نظر می‌گرفت! مردی که می‌خواست آزاد شود سیاه پوست بود و کسی که قصد فرار داشت سفید پوست!

لعنت به شبکه های اجتماعی !

فرار از زندان

«کریس کریگو» بخاطر درگیری زندانی میشود. او پس از فرار از زندان به جای مخفی ماندن تصمیم میگیرد مکان خود را در فیسبوک به اشتراک بگذارد!

اضافه وزن زیاد

فرار از زندان

مرد زندانی برزیلی که بعد از هفته‌ها نقشه کشیدن و سوراخ کردن دیوار سلولش قصد داشت با دو زندانی دیگر از زندان فرار کند در وسط دیوار گیر کرد، این نقشه برای فرار از زندان شاید خوب بوده باشد، اما برای این مرد چاق زندانی کمی کوچک بود و باعث شد نقشه‌اش شکست بخورد و دو دوست دیگرش هم از آزادی ناامید شوند، همچنین کار مضحک و شرم‌آورش سبب خنده‌ی مامورین زندان شد و همین مسئله او را خجالت زده کرد.

فقط باید یک روز صبر میکرد تا آزاد شود !

فرار از زندان

«اندرو ویلسون» در حالی که اطلاع نداشت که تنها یک روز تا آزادیش از زندان مانده است، نقشه فرار کشید! اندرو از کامیونی که زندانیان را به اردوگاه کار می‌برد، فرار کرد. اما تنها پس از چند ساعت دستگیر شد و نیازی به گفتن نیست که حکم آزادی او نیز لغو شد.

مشهور بودن همیشه خوب نیست

فرار از زندان

ساموئل الكساندر مود پزشک آمریکایی که به جرم کمک به جان ویلکس بوث ( قاتل رئیس جمهور آبراهام لینکلن ) به زندان انداخته شد. وقتی فرار کرد ، چیز خیلی مهمی را فراموش کرد. همه چهره او را می شناختند ، بنابراین او دوباره دستگیر شد.

موش های دردسر ساز

فرار از زندان

دو زندانی در برزیل سعی داشتند تا با مخفی شدن در کیسه‌های زباله از زندان فرار کنند. همه چیز به خوبی پیش می‌رفت و کیسه‌های زباله برای خارج شدن از زندان در نزدیک خروجی زندان دپو شده بودند. تا اینکه موش‌ها شروع به سوراخ کردن کیسه برای یافتن غذا کردند و نگهبانان متوجه حرکت غیرعادی کیسه‌های زباله شدند و دو زندانی دستگیر شدند!

پوشیدن لباس کانگورو برای فرار

یک زندانی به نام جورج بیلی هانت پس از پوشیدن لباس پوست کانگورو، سعی در فرار از زندان داشت. وی پس از اینکه برخی از نگهبانان قصد شکار کانگورو برای خوردن داشتن ، دستگیر شد.

بدشانس ترین فرد روی زمین

«جیمز راسل» توانسته بود به سختی و با یک نقشه حساب شده از زندانی در آمریکا فرار کند و خود را به خارج از زندان برساند. شب هنگام و با سرد شدن هوا او برای کمک به درب خانه‌ای رفت. اما با صحنه‌ای غیرقابل باور روبه رو شد. کسی که درب خانه را باز کرد، یکی از نگهبانان زندان بود!

نارنجک پرتقالی

میشل وژور با خلاقیت بالایی که دارد توانسته تا به حال ۵ بار از زندان‌های فرانسه فرار کند. یک بار از پرتقال به عنوان نارنجک دستی استفاده کرد. او با پرتقال کاری کرد که شبیه نارنجک دستی شود و با آن توانست کلیه نگهبانان را بترساند و از زندان فرار کند. هر چند که بعدا دوباره دستگیر شد.