نحوه خواندن پیام های حذف شده واتساپ (WhatsApp) در اندروید

یکی از قابلیت های واتساپ حذف دوطرفه پیام ارسالی است به صورتی که کاربر تا نهایت یک ساعت پس از ارسال پیام میتواند پیام خود را حذف کند .

هر زمان کسی پیامی را در WhatsApp حذف کند ، در صفحه چت متن “این پیام حذف شد” یا به انگلیسی “this message was deleted” نمایش داده میشود . اگر تلفن هوشمند Android دارید ، این مراحل را دنبال کنید تا پیام های حذف شده را مشاهده کنید.

پیام های حذف شده واتساپ

چگونه پیام های حذف شده WhatsApp را بخوانیم؟

برای این کار شما باید از یک برنامه ثالث استفاده کنید . برنامه معروف به نام “+WhatsRemoved” وجود دارد که می توانید برای خواندن پیام های حذف شده WhatsApp از آن استفاده کنید.

+WhatsRemoved
  • +WhatsRemoved را از Google Play دانلود و نصب کنید.
  • پس از دانلود ، برنامه را باز کنید و با اعطای دسترسی به همه مجوزهایی که برنامه درخواست می کند ، تنظیمات اولیه آن را به پایان برسانید.
  • پس از اعطای مجوزها ، اکنون از شما خواسته می شود برنامه هایی را که می خواهید پیام های حذف شده آن ها ذخیره شود را انتخاب کنید. از لیست، WhatsApp را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید.
  • از این به بعد هر پیام حذف شده ای که در WhatsApp دریافت می کنید ، در برنامه +WhatsRemoved وجود دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را باز کنید و از نوار بالا WhatsApp را انتخاب کنید. و متن پیام حذف شده را مشاهده کنید .
+WhatsRemoved
محیطی از نرم افزار +WhatsRemoved

این نرم افزار چگونه عمل میکند ؟

در واقع، وقتی کسی پیامی‌ را برای شما ارسال می‌کند، این پیام در تاریخچه Notification ذخیره می‌شود و برنامه می‌توانند به سادگی به تاریخچه Notification دسترسی داشته و این پیام‌های حذف شده را بخواند.

نکته : جهت درست کار کردن نرم افزار اعلان ها (نوتیفیکیشن) واتساپ نباید غیرفعال باشند .