بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده
ناممحسن
نام خانوادگیابراهیم زاده
متولد۱۷ شهریور ۱۳۶۶
شغلخواننده
سبکپاپ
محل تولدتربت حیدریه
سال‌های فعالیت۱۳۸۸ تاکنون

محسن ابراهیم زاده خواننده محبوب کشور متولد ۱۷ شهریور سال ۱۳۶۶ در شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی است . او تا مقطع دیپلم تحصیل کرده است از قرائت قرآن شروع و به خوانندگی رسید سپس با تلویزیون به شهرت رسید . محسن ابراهیم زاده خواننده، آهنگساز و ترانه سرا است و از سال ۱۳۸۸ تا کنون به فعالیت های هنري مشغول بوده است. 

آغاز فعالیت های هنری محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده در بچگی قاری قرآن بود و در نوجوانی به موسیقی روی آورد. محسن ابراهیم زاده از سال 1380 به بعد موسیقی را بصورت حرفه ای گذراند و در همان سالها آهنگ هایی را منتشر کرد.

او از سن 14 سالگی شروع به قرائت قرآن کرد. صدای او رفته رفته به حوزه ی موسیقی کشیده شد تا بالاخره در سال 1388 دوره های آموزش موسیقی را نزد استاد نیکنام گذراند و در همان سال اولین ملودی خود را تحت عنوان هنوزم وقتی میخندی با بازخوانی از ترک تورج شعبان خانی ساخت و منتشر کرد که با استقبال خوبی رو به رو شد.

اولین بار در سال 94 وقتی 28 ساله بود با آهنگ هنوزم بود در دل ها جا باز کرد اما شهرت اش در سال 1396 با تیتراژ ویدیویی برنامه مهتاب با آهنگی به نام سال نو شروع شد

نخستین کنسرت محسن ابراهیم زاده در تاریخ ۳ بهمن ماه ۹۶ برپا شد که تمامی بلیط ها به فروش رسید و این روند ادامه یافت. او اما دومین بار توانست برای برج میلادی در سال 96 مجوز کنسرت بگیرد، بلیط های این کنسرت در یک رکورد جدید کمتر از 6 ساعت فروش رفت و سانس تمدید شد

همکاری محسن ابراهیم زاده با مهدی کرد

آشنایی محسن ابراهیم زاده با مهدی کرد که پیش از این مدیربرنامه و تهیه کننده مرحوم مرتضی پاشایی بود، از طریق فضای مجازی و دورا دور صورت می گرفت،سپس این ارتباط نزدیک تر شد.وی در حال حاضر مدیر برنامه و تهیه کننده محسن ابراهیم زاده است. این خواننده همچنین به مرتضی پاشایی دوم معروف است،چرا که پس ازفوت پاشایی،مهدی کرد یک بار دیگر خواننده ی با استعدادی را شناسایی کرد که تقریبا پس از گذشت یک سال به موفقیت زیادی در زمینه ی موسیقی پاپ رسید.

محسن ابراهیم زاده

استایل عینک محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم‌زاده نیز مانند بسیاری از هنرمندان دیگر نشانه‌ای خاص و منحصر به فرد خود را در استایلش دارد. او تقریبا همه جا با عینک‌‌ دیده می‌شود، عینک‌هایی که به نظر می‌آید نه طبی است و نه آفتابی و بیشتر جنبه زیبایی دارد و این در اکثر عکس‌ها و کنسرت‌هایش مشهود است. می‌توان گفت عینک جزو جدا نشدنی استایل محسن ابراهیم‌زاده شده است .

محسن ابراهیم زاده

پرسپولیسی بودن محسن ابراهیم زاده

وی به شدت طرفدار پرسپولیس و رنگ قرمز است. محسن ابراهیم زاده همچنین برای بازی فینال جام باشگاه های آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما از ژاپن در استادیوم آزادی برنامه اجرا کرد که بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفت.

گالری عکس محسن ابراهیم زاده