بیوگرافی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو
نام کاملمسعود صادقلو
تاریخ تولد1365/1/19
محل تولدتهران
سبک پاپ
شغلخواننده

مسعود صادقلو در ۱۳۶۵ در تهران و در خانواده ای متوسط متولد شد. صادقلو خواننده جوان در سال ۹۵ به خوبی شناخته شد؛ وی با اجرای چند آهنگ توانست به خوبی شنیده شود به طوری که این مسئله را می توان از صفحه اینستاگرام او مشاهده نمود . علاقه ی او به موسیقی از دوران کودکی آغاز شد و این علاقه را در نوجوانی با شدت بیشتری پیگیری کرد؛ آواز کلاسیک را نزد محمدرضا صادقی گذراند. اولین بار با فیت دادن شروع به قدم در راه موسیقی زیرزمینی گذاشت، همکاریش اش با رضا شیری و سپس مسعود جهانی کارهایش را حرفه ای منتشر کرد و خیلی زود دیده شد.

شروع فعالیت مسعود صادقلو

علاقه ی او به موسیقی از دوران کودکی آغاز شد و این علاقه را در نوجوانی با شدت بیشتری پیگیری کرد؛ آواز کلاسیک را نزد محمدرضا صادقی گذراند و در نهایت از سال 95 فعالیت در عرصه موسیقی را به صورت جدی آغاز کرد.

شهرت

وی با انتشار تک اهنگ هایی چون هوس باز، آخر شب، دیوونه بازی، زیر بارونا برقص، نیمه گمشده و…. به شهرت رسید. شروع فعالیت هنری وی با موسیقی زیرزمینی بوده است، پس از همکاری با رضا شیری(خواننده) و مسعود جهانی(تنظیم کننده و خواننده) توانست در سال ۱۳۹۵ آهنگ هایش را منتشر کند و بدین ترتیب به سرعت کارهایش شنیده شد.

سبک فعالیت وی در زمینه موسیقی پاپ است، اما بدلیل متفاوت بودن کلام و لحن اجرای  که دارد، موجب شده تا قطعه آهنگ های وی در مقایسه با دیگر خوانندگان جوان تازه وارد بیشتر شنیده شود.

زندگی شخصی مسعود صادقلو

وی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است و خبرهای مبنی بر ازدواج این خواننده جوان صحت ندارد.

صادقلو پیش از ورود به عرصه موسیقی، چلوکبابی داشته است و هم اکنون او کافی شاپ دارد. وی اعلام کرده که شبعه دوم آن را نیز در ولنک افتتاح نماید.

او در گذشته پیش از مشهور شدنش، عمل زیبایی بینی انجام داده است و به تازگی دنداهایش را لمینت کرده است.

علاقه به ورزش

او از علاقمندان ورزش کشتی می باشد و در دوره نوجوانی و جوانی به مدت ۸ سال و به صورت حرفه ای در این رشته ورزشی مشغول فعالیت بوده، ولی با ورود به عرصه موسیقی و فعالیت در این زمینه، کشتی را رها کرده است.

پرسپولیس نیستم ولی دوستای نزدیکم پرسپولیسی هستند، بخاطر اینکه یکبار برای مهید طارمی که رفیقم هست تبریک تولد گفتم فکر میکنند طرفدار این تیمم ولی فوتبالی نیستم.

نظر مسعود صادقلو درباره فوتبال

عکس های مسعود صادقلو

مسعود صادقلو
مسعود صادقلو
مسعود صادقلو
مسعود صادقلو
مسعود صادقلو
مسعود صادقلو
مسعود صادقلو