بیوگرافی سینا درخشنده

سینا درخشنده
نام کاملسینا درخشنده
تاریخ تولد30 شهریور 1370
محل تولدشیراز
سبک پاپ
شغلخواننده

سینا درخشنده در شهریور ماه ۱۳۷۰ در شهر بزرگ شیراز متولد شده است. از حدود ۱۷ سالگی فعالیت های خود را در عرصه موسیقی آغاز کرده است. سینا درخشنده گیتار می نوازد و با موزیک کوک حالم معروف شد.

شروع فعالیت موسیقی

او از سن 17 سالگی فعالیت موسیقی را شروع کرد. او از آن زمان ترانه سرایی را نیز شروع کرد. او تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی عمران ادامه داد و همزمان در موسیقی هم فعال بود. سینا درخشنده در زمینه موسیقی و نوازندگی بسیار فعال است. آهنگ های او بیشتر مضامین عاشقانه دارند. ساز او گیتار است و بر اساس بعضی از گفته ها او به تحصیل و درس خواندن علاقه ای نداشته و سعی کرده است روی موزیک تمرکز کند.

فعالیت خود را از سال 1391 وقتی 20 ساله بود با نواختن ساز آغاز کرد. کم کم در مدت سه سال شروع به تولید چند ترک کرد که بازتاب چندانی نداشت برا همین مجبور شد فعالیت خود را قطع کند تا مشکلات موسیقی خود را برطرف کند

شهرت: سینا درخشنده در بهمن سال 1396 قطعه کوکه حالم را منتشر کرد که با موفقیت همراه بود و پس از آن با قطعه یار همیشگی مطرح شد .

مضامین قطعه های منتشر شده این خواننده بیشتر پاپ عاشقانه است.

علایق سینا درخشنده

علایق سینا درخشنده ورزش می باشد و اوقات فراغت خود را با والیبال و فوتبال می گذراند و در تناسب اندام نیز فعالیت دارد .

بجز موسیقی به آشپزی علاقه خاصی دارد و می گوید آشپز خوبی هستم، هم غذای ایرانی و هم غذای فرنگی درست می کنم اما ته چین هام یک چیز دیگست.

می گوید برای طرفداران استقلال تهران احترام می گذارم ولی به شدت دو آتیشه پرسپولیس هستم

کنسرت ها

او افتخار این را دارد که کنسرت های فوق العاده ای در شهر های مختلف کشورمان برگزار کند . همچنین وی در بسیاری از کنسرت های خوانندگان پرطرفدار از جمله پازل بند همراه هنرمندانی چون محمد علیزاده و حمید هیراد و فرزاد فرخ و مسعود صادقلو حضور یافته است.

عکس های سینا درخشنده

سینا درخشنده
سینا درخشنده
سینا درخشنده
سینا درخشنده
سینا درخشنده
سینا درخشنده