بیوگرافی راغب ( خواننده )

راغب
ناممصطفی
نام خانوادگیراغب
متولداسفند ماه 1368
شغلخواننده
سبکپاپ
محل تولدتهران
مدرککارشناسی مدیریت

راغب در اسفند ماه 1368 در تهران متولد و بزرگ شده شهر تاریخی یزد می‌باشد. از 6 سالگی با خوانندگی و نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنرشد. راغب تاکنون در جشنواره‌های مختلف داخلی و بین‌المللی موفق به کسب بیش از 20 عنوان برتر در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری شده است. همچنین ایشان فارغ التحصیل مدرک فوق لیسانس رشته مدیریت می باشد که از تلاوت قرآن کریم شروع و سپس وارد عرصه خوانندگی شد و همچنین تجربه آهنگسازی نیز دارد.

کودکی و شروع فعالیت

مصطفی راغب در تهران به دنیا آمده ولی بزرگ شده شهر تاریخی یزد است، بعد از تولد زمانی که یکساله بود پدرش که رشته پزشکی می خواند به دانشکده پیراپزشکی شهید صدوقی بورسیه شد به همین دلیل به این شهر نقل مکان کردند. چند سالی گذشت تا اینکه از سال ۱۳۷۶ در سن ۸ سالگی تلاوت قرآن را شروع کرد. سپس وارد مداحی اهل بیت شد تا اینکه در مسابقات قرآنی و اذان به رتبه های برتر دست یافت و کنار آن در گروه سرود نیز به رتبه نخست کشوری رسید.

راغب وقتی 14 ساله شد خوانندگی را زیر نظر اکبر عزیزی شروع کرد سپس به تهران رفت و زیر نظر مجید کیانی، حمیدرضا نوربخش و علی جهاندار نیز حضور داشت و از تجربیات این اساتید بهره مند شد.

وی در جشواره موسیقی جوان مقام اول را کسب نمود و سپس رتبه برگزیده جشنواره بین المللی رضوی در بخش مناجات شد و ۴ سال آهنگساز برتر جشنواره تئاتر بود. او از سال ۹۷ توسط موسسه آوازی نو جذب شد و حالا به عنوان خواننده صاحب سبک شروع به خوانندگی در موضوعاتی چون صلح، عشق، دوستی و مهربانی می کند.

در کنار فعالیت خوانندگی در زمینه تدریس و آموزش صداسازی نیز مشغول است و بعنوان مرثیه خوان در ایام عزاداری امام حسین (ع) نیز فعالیت می کند.

مصطفی راغب در کنار فعالیت موسیقی اش بصورت حرفه ای در رشته نقاشی سبک رنگ و روغن نیز فعال دارد و در مسابقات نقاشی هم مقاوم دوم کسب نموده است.

ازدواج و همسر مصطفی راغب

لازم است بدانید که این خواننده محبوب تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد همسر و ازدواج خود ارائه نداده است و تمام تصاویر وی یا به صورت جداگانه یا با گروهی از دوستان در رسانه ها به اشتراک گذاشته می شود.

جوایز و افتخارات مصطفی راغب

 • رتبه اول آواز در جشنواره موسیقی جوان یزد و برترین خواننده ی گروه نوازی
 • رتبه ی اول مناجات خوانی در جشنواره داشنجویی «لرستان»
 • کسب رتبه ی برتر چاووشی خوانی در جشنواره بین المللی رضوی در سه سال متوالی 91 الی 93
 • کسب رتبه ی اول به همراه گروه هم خوانی ثقلین درجشنواره ی کشوری کانون مساجد شمال کشور،
 • رتبه ی اول گروه هم خوانی در جشنواره عترت دانشجویی لرستان
 • کسب رتبه ی تک خوانی جشنواره سرود کشوری «نغمه ی عشق» سال 87
 • کسب رتبه اول آهنگسازی در جشنواره منطقه ای تئاتر «قشم» سال 91
 • کسب رتبه دوم و سوم با گروه موسیقی رندان به عنوان سرپرست و خواننده
 • کسب رتبه ی دوم بازیگری مرد در جشنواره تئاتر با بازی در نمایش «آخرین نامه»
 • کسب رتبه های اول تا سوم قرائت قرآن و اذان در سال های متوالی دوران تحصیلی
 • کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغن

آهنگ معروف همینه عشق از راغب

دانلود آهنگ همینه عشق از راغب

عکس های راغب

راغب
راغب
راغب