بیوگرافی امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب
نامامیرعباس گلاب
شغلخواننده
محل تولدتهران
تولد۲۴ آبان ۱۳۶۵
ملیتایرانی
سال‌های فعالیت۱۳۸۶ تاکنون

امیرعباس گلاب متولد 24 آبان 1365 در تهران میباشد، او از سن 7 سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد وی 14 سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.

ورود به دنیای موسیقی

امیرعباس گلاب از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود آغاز کرد. وی ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ آورد. پس از مدتی با آقای فرمان فتحعلیان آشنا شد و دیدگاهش به موسیقی دگرگون شد، و بعد از آن شروع به آموزش گیتار فلامنکو کرده و اندکی پس از این آشنایی آغاز به آهنگسازی و ترانه‌ سرایی کرد. امیرعباس گلاب که دارای تحصیلات موسیقی است، برای دوره‌ای کوتاه نزد استاد محمد نوری شروع به کار کرد و اولین تک ‌آهنگ خود را در سال ۱۳۸۶ تحت عنوان «فقط برو» ارائه کرد. او بعداً سبک خود را تغییرات جزئی داد و به سبک پاپ راک روی آورد ولی سبک اصلی او فعلاً پاپ است و در سبک راک هم فعالیت دارد.

پدرش یکی از مخالفین سرسخت وی در مورد تغییر سبک و روی آوردن به سبک پاپ بود و حتی به او می گفت اگر تار و سه تار بخواهی برایت تهیه می کنم اما گیتار نه! و پدرش همچنان مخالف پاپ خواندن وی است.

کنسرت

اولین کنسرت امیر عباس گلاب به رهبری مهیار رضوان در 9 مرداد ماه سال 1396 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، پس از آن در شهرهای دیگر نیز کنسرت های متعدد برگزار کرد که با استقبال خوبی از سوی مردم و طرفداران روبرو شد.

امیرعباس گلاب

خودش می گوید که از همان دوران کودکی دوست داشته که خواننده شود و در بیشتر انشا هایش به این موضوع اشاره می کرده.

مادر امیرعباس گلاب
پدر امیرعباس گلاب

حضور امیر عباس گلاب در برنامه دورهمی 

امیرعباس گلاب خواننده و آهنگساز خوب کشورمان در چهارشنبه 1 فرودین ماه 97 در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد و قطعاتی را دراین برنامه اجرا کرد. یکیدیگر از مهمان هـای این برنامه مصطفی زمانی بود.

امیر عباس گلاب در سال 87 تیتراژ سریال ستایش را با ترانه ای از علیرضا آذر و آهنگسازی خودش و تنظیم سعید شمس خواند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

در تمام کارهایی که تا به امروز خوانده‌ ام و از من پخش شده است کلمه‌ خدا وجود داشته و من قصد دارم در فضای عرفانی فعالیت موسیقی ام را ادامه بدهم و کاری به این مساله ندارم که چند نفر این حال و هوا را دوست دارند ؟ موسیقی نوعی احساس است، نوعی عشق. من این موضوع را دوست داشته‌ ام

امیرعباس گلاب

گالری عکس امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب
امیرعباس گلاب
امیرعباس گلاب
امیرعباس گلاب